ENERCO SOLUTIONS · INDUSTRIËLE VERWARMING, KOELING & VENTILATIE
Home / Industriële verwarming / Keramische stralers
Gerichte warmte voor uw werkzone
Verwarming afgestemd op de plek waar uw medewerkers werken. Met de Welltherm HP-serie bekijken we bereik, vermogen, montage en regeling voor uw bedrijfsruimte.
Origineel fabrikantbeeld: Welltherm HP Klassik zwart.
Werkzone en plaatsing
Een gerichte oplossing vraagt een beoordeling van de werkzaamheden en de mogelijke stralingsrichting.
Geef aan waar medewerkers staan of zitten en welke zones warmte nodig hebben. Werkbanken, machines en looproutes tellen mee in de plaatsing.
Neem de montagehoogte, stellingen en obstakels mee. De gekozen straler moet passen bij de werkzone en de omstandigheden ter plaatse.
Bespreek de bestaande verwarming en de gebruiksuren. We bekijken hoe gerichte warmte aansluit bij de rest van uw installatie.
Welltherm HP Klassik
De zwarte HP Klassik-serie werkt met keramische elementen. De modellen verschillen in vermogen, lengte en aantal elementen.
Eén keramisch element. Formaat: 26,0 × 9,5 × 17,1 cm.
Twee keramische elementen. Formaat: 50,9 × 9,5 × 17,1 cm.
Drie keramische elementen. Formaat: 75,9 × 9,5 × 17,1 cm.
Welltherm vermeldt voor HP Klassik 230 V, IPX4 en montage aan wand of plafond. De vereiste bevestiging, vrije afstanden en geschiktheid voor uw situatie worden per uitvoering beoordeeld.
Regeling en montage
We stemmen het verwarmingsvoorstel af op uw dagelijkse gebruik.
Welltherm beschrijft aan/uit-bediening en regeling via de Vida-dimmer. Voor temperatuurregeling verwijst de fabrikant naar de draadloze thermostaatserie DE. De juiste combinatie hoort bij de modelkeuze.
Maak een schets van de werkzone en mogelijke montageplaatsen. Hoogte, richting, obstakels en vrije afstanden volgens de handleiding helpen bepalen of de straler op die plek past.
Voor een gericht voorstel
Met enkele projectgegevens kunnen we de mogelijkheden bespreken.
Vermeld ook stof, vocht of andere bijzondere omstandigheden. We beoordelen de toepassing en toestelspecificaties in samenhang.
Veelgestelde vragen
Dat hangt af van de werkzone, warmtevraag, montagehoogte en stralingsrichting. Een vaste oppervlakte per toestel geeft geen passend antwoord voor elke bedrijfsruimte.
Het zijn verschillende toestelgroepen. We vergelijken de uitvoering en het gewenste gebruik voor uw project. Bekijk ook het overzicht van industriële verwarming.
Dat vraagt een beoordeling van het gebouw, warmteverlies en de comfortdoelstelling. Geef aan of u afzonderlijke werkzones of de volledige ruimte wilt verwarmen.
De regeling wordt afgestemd op de gekozen modellen en uw werkzones. Geef aan welke plekken verschillende gebruiksuren of temperaturen vragen.
Uw bedrijfsproject
Stuur ons uw afmetingen en enkele foto’s. We bekijken welke stralers, plaatsing en regeling passen bij uw werkzaamheden.